محصولات

معرفی مجموعه محصولات روشنایی

درباره ما

درباره شرکت آمادا لایت بیشتر بدانید

تماس با ما

راه‌های ارتباطی با آمادا لایت

مزایای لامپ‌های ال ای دی

مصرف انرژی پایین

انواع لامپ LED در مقایسه با لامپ های رشته ای مصرف انرژی بسیار پایینی دارند اما بازده آن ها بالا است. لامپ ها ۹۰ درصد انرژی برق را به نور تبدیل می کنند. مصرف انرژی پایین منجر به کاهش هزینه های قبوض می شود، از این رو استفاده از این لامپ ها از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

طول عمر

این لامپ ها عمر طولانی دارند و بدون نیاز به جایگزین، بیشتر از چندین سال می توانند مورد استفاده قرار گیرند. نصب این لامپ ها در منازل هزینه های تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی را به میزان قابل توجه کاهش می دهد.

ایمنی

گرمایی که توسط لامپ ال ای دی تولید می شود در مقایسه با لامپ های رشته ای بسیار ناچیز است به نحوی که حتی اگر چند ساعت روشن باشند و به بدنه آنها دست بزنید، دست نمی سوزد. خطرات ناشی از آتش سوزی و سوختگی در ساختمان با استفاده از این لامپ ها کاهش می یابد.

پاسخ به موقع

لامپ‌های ال‌ای‌دی به محض رسیدن ولتاژ به آن‌ها روشن می‌شوند (کمتر از ۲۰ میکرو ثانیه ) اما به عنوان مثال لامپ‌های متال هالید زمانی بالغ بر ۵ دقیقه لازم دارند تا به حداکثر نور خود برسند، یعنی لامپ‌های ال‌ای‌دی پانزده میلیون بار سریع‌تر روشن می‌شوند.

۱۸ ماه

گارانتی تعویض

+۱۵۰

مشتری همیشگی

۲ دفتر

فعال

۳۰ سال

تجربه

کوتاه درباره آمادا لایت

واحد تحقیق و توسعه (R&D) مجموعه آمادا لایت با بهره‌گیری از متخصصین مجرب الکترونیک و مکانیک، نقش محوری و موثری در طراحی و بهبود مستمر محصولات ایفا می‌نماید. همچنین این واحد با استفاده از ظرفیت‌های تولید داخل، تاثیر بسزایی بر کاهش و رفع نیاز واردات گذاشته و به حفظ منابع ارزی کشور کمک شایانی نموده است.

مجموعه روشنایی آمادا لایت در این سال‌ها همگام با نوآوری‌ها و فناوری‌های نوین به افزودن محصولات روشنایی جدید و پربازده با کاربردهای گوناگون به سبد محصولات خود پرداخته است.

آمادا لایت به دنبال پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان و با اولویت قرار دادن کیفیت، قدم در راه تولید انواع لامپ‌های روشنایی و همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا با کسب دانش فنی روز، بهبود کیفیت مستمر و رضایت‌مندی مشتریان گذاشته است.

اخذ نمایندگی

شرایط اخذ نمایندگی و کسب زیرمجموعه آمادا لایت

خرید اینترنتی

بررسی و خرید محصولات آمادا لایت با یک کلیک

شبکه فروش

نمایندگان و دفاتر فعال آمادا لایت در اقصی نقاط کشور

همکاران ما

با ما همراه هستند